Domů » Články » Motorola MPx200: Vlastní logo na ext.displej

Motorola MPx200: Vlastní logo na ext.displej

Cesta v registrech

U Motoroly MPx200 je možné pomocí drobné úpravy v registrech (WinMobile 2002 i 2003) nastavit vlastní černobílé logo na externí displej. Když je telefon zavřený, zobrazí se na displeji klasicky datum a čas, pokud jej však rozevřete, objeví se na displeji vaše logo. Pojďme se podívat, jak na to.

Vytvořte si čenobílý obrázek BMP (nejlépe třeba v malování) o rozměřech 80x48px a ten poté přesuňte kamkoliv do telefonu (třeba \Storage\Logo.bmp).

Poté spustíme editor registru a přepneme se na klíč \HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\ExternaLCD\ a zde vytvoříme nový String, který pojmenujeme LogoPath a do jeho hodnoty napíšeme cestu k souboru s logem (\Storage\Logo.bmp). Poté ještě změníme hodnotu ve FlipLogo z 0 na 1 a restartujeme telefon.

Pokud budete chtít logo odstranit, stačí pouze smazat string LogoPath a změnit hodnotu u FlipLogo zpět na 0.

Několik tapet na externí displej si můžete stáhnout v naší Download sekci.

 

Ukázky:

  

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).