Domů » Bleskovky » Motorola Moto X+1: Nové informace a upřesnění hardwarových parametrů

Motorola Moto X+1: Nové informace a upřesnění hardwarových parametrů

Motorola Moto X si za dobu od svého uvedení vydobyla status dobře vybaveného smartphonu za relativně přijatelnou cenu. To se samozřejmě odrazilo v silné základně spokojených uživatelů, kteří se již delší dobu ptají po nástupci, který by navázal na úspěchy svého předchůdce. Částečné rozřešení této otázky přináší několik hodin starý únik specifikací o který se postaral jeden z brazilských prodejců elektroniky. Na jeho stránkách se ktátce objevily podrobné informace o zatím nepředstaveném modelu Moto X+1.

 

Pokud byly parametry skutečně pravdivé, můžeme se těšit na přítomnost 5,2“ displeje rozlišením 1080 x 1920 obrazových bodů, čtyřjádrový Snapdragon 800 a 2GB operační paměť. Další specifikace odhalily dvanáctimegapixelový fotoaparát a kapacitu interního úložiště, která činí 32 GB. Metrosexuály a milovníky selfie snímků jistě potěší čelní kamerka s velice slušným rozlišením 5 Mpx. O dostatečnou výdrž na jedno nabití se bude starat integrovaný akumulátor s kapacitou 2900 mAh.

 
Ilustrační obrázek

Zda se jedná o reálné parametry, je zatím předčasné soudit a proto nám nezbyde nic jiného, než si počkat na další úniky, které snad do celé situace vnesou více světla. Velkou roli bude hrát nepochybně i cena pro koncové zákazníky. Pokud se však Motorola rozhodne pro obdobnou politiku jako u současného modelu a nabídne tak uživatelům hodně muziky za málo peněz, je její šance na úspěch téměř zaručena.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Jeden komentář

  1. locki (neregistrovaný)

    výbava jako LG G2, slušná baterka, no proč ne :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *