Domů » Bleskovky » Motorola Moto X je plná zajímavých vylepšení, prohlédněte si je na videu

Motorola Moto X je plná zajímavých vylepšení, prohlédněte si je na videu

Před několika dny Motorola společně s Googlem představila zbrusu nový model Moto X. Potenciální zákazníky určitě bude zajímat hlasové ovládání, které je v jistém smyslu opravdu revoluční, neboť telefon vám naslouchá za jakékoli situace, tedy i pokud je zamčený a leží na druhé straně místnosti, než jste vy. To nás hned odkazuje na možnou výdrž baterie. U té Motorola garantuje minimálně 24 hodin, což se podle přiloženého videa podařilo splnit a konkurence tak má co dohánět.

Další věc, která bude možné kupce zajímat je personalizace vzhledu telefonu; ta v tomto případě nabývá úplně jiného významu. Před vlastním nákupem si totiž můžete vybrat barvy jak u předního a zadního krytu, tak i u tlačítek a fotoaparátu. Tato možnost je ovšem zatím exkluzivně jen pro zákazníky AT&T. Tyto a mnoho dalších informací naleznete v přiloženém videu.

Richard Bláha

7 komentářů

  1. Peter (neregistrovaný)

    Príšerné video, 95% času je tam len ukecaný chlapík, tých zvyšných pár záberov na telefón nestojí za nič…

  2. Martin P. (neregistrovaný)

    Bohužel pokud se Moto X se na Evropský trh nedostane je výčet pozoruhodností prakticky k ničemu.

  3. Hrozne se mi libi ten pruhledny pruh s ovladacimi tlacitky, nevite jestli na to je na marketu nejaky programek, nebo musim pres nejakou romku?

  4. ž. wolš (neregistrovaný)

    Nechápem, prečo sa stále na nete píše o nejakej zapráskanej motorole, keď sa beztak nebude dať kúpiť v európe.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).