Sledujte nás na YouTube

Benchmark prozradil specifikace Motoroly Moto X: V hlavní roli Quad HD displej a Snapdragon 810

Od představení třetí generace Motoroly Moto X nás dělí nanejvýše několik měsíců, mnoho informací se však výrobci pod pokličkou udržet nepodařilo. Nyní si o chystané novince opět můžeme udělat o něco jasnější představu, jelikož její specifikace byly odhaleny díky benchmarku Geekbench 3. Výbavou si zařízení nezadá s těmi nejvybavenějšími high-endy na trhu – k dispozici bude 5,5palcový QHD displej, osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 810 a 3 GB operační paměti. Interní úložiště s kapacitou 32 GB bude možné zaplnit mimo jiné snímky z 20Mpx fotoaparátu na zadní straně, potažmo z 5Mpx kamerky nad displejem.

Kapacita akumulátoru je 3280 mAh a vzhledem k použitému displeji a procesoru neočekáváme nijak zázračnou výdrž. Operačním systémem se stane Android 5.1.1, s nejvyšší pravděpodobností opět v takřka čisté podobě. Výše uvedené specifikace se shodují s předchozími úniky, snad jen u procesoru se objevily i informace hovořící o tom, že bude využit čip Snapdragon 808. Celkově by však výše uvedená data měla mít k pravdě přinejmenším velmi blízko. Datum odhalení Motoroly Moto X 2015 není v tuto chvíli k dispozici, očekávali bychom jej však v horizontu několika týdnů, maximálně měsíců.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

3 komentáře

  1. Adam Kahánek (neregistrovaný)

    Tohle s největší pravděpodobností není Moto X ale nástupce Droidu Turbo. Za to ale vy nemůžete, protože tenhle omyl uvádí již indický zdroj, od kterého čerpá váš zdroj. Tenhle telefon má být pro Verizon, což nástupci Droidu Turbo odpovídá, jelikož ten byl exkluzivně u Verizonu právě.

  2. Fore (neregistrovaný)

    A topíme dál :D

  3. jarpo (neregistrovaný)

    Tak sa zdá, že Quad HD displej sa žiaľ stáva vo vyšších triedach štandardom…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *