Domů » Bleskovky » Benchmark prozradil specifikace Motoroly Moto X: V hlavní roli Quad HD displej a Snapdragon 810

Benchmark prozradil specifikace Motoroly Moto X: V hlavní roli Quad HD displej a Snapdragon 810

Od představení třetí generace Motoroly Moto X nás dělí nanejvýše několik měsíců, mnoho informací se však výrobci pod pokličkou udržet nepodařilo. Nyní si o chystané novince opět můžeme udělat o něco jasnější představu, jelikož její specifikace byly odhaleny díky benchmarku Geekbench 3. Výbavou si zařízení nezadá s těmi nejvybavenějšími high-endy na trhu – k dispozici bude 5,5palcový QHD displej, osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 810 a 3 GB operační paměti. Interní úložiště s kapacitou 32 GB bude možné zaplnit mimo jiné snímky z 20Mpx fotoaparátu na zadní straně, potažmo z 5Mpx kamerky nad displejem.

Kapacita akumulátoru je 3280 mAh a vzhledem k použitému displeji a procesoru neočekáváme nijak zázračnou výdrž. Operačním systémem se stane Android 5.1.1, s nejvyšší pravděpodobností opět v takřka čisté podobě. Výše uvedené specifikace se shodují s předchozími úniky, snad jen u procesoru se objevily i informace hovořící o tom, že bude využit čip Snapdragon 808. Celkově by však výše uvedená data měla mít k pravdě přinejmenším velmi blízko. Datum odhalení Motoroly Moto X 2015 není v tuto chvíli k dispozici, očekávali bychom jej však v horizontu několika týdnů, maximálně měsíců.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

3 komentářů

  1. Adam Kahánek

    Tohle s největší pravděpodobností není Moto X ale nástupce Droidu Turbo. Za to ale vy nemůžete, protože tenhle omyl uvádí již indický zdroj, od kterého čerpá váš zdroj. Tenhle telefon má být pro Verizon, což nástupci Droidu Turbo odpovídá, jelikož ten byl exkluzivně u Verizonu právě.

  2. Fore (neregistrovaný)

    A topíme dál :D

  3. Tak sa zdá, že Quad HD displej sa žiaľ stáva vo vyšších triedach štandardom…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).