Sledujte nás na YouTube

Motorola Moto Maxx: V Brazílii byla představena globální verze modelu Droid Turbo

Minulý týden představila společnost Motorola v exkluzivitě s americkým operátorem Verizon svoji novou vlajkovou loď s názvem Droid Turbo, která nás zaujala prémiovými materiály a nekompromisní výbavou schovanou pod 5,2palcový Quad HD displej. Naštěstí se tento zajímavý aparát dokázal velmi brzy od Verizonu odlepit a Motorola představila i jeho globální verzi.

 

Jmenuje se Motorola Moto Maxx a v první vlně zamíří do Brazílie a dalších latinskoamerických států, v Brazílii bude prodávána za 2 199 realů (asi 19 500 Kč). O dostupnosti v Evropě prozatím informace nemáme, ale předpokládáme, že o tento nabušený model, který má stejné parametry jako Motorola Droid Turbo, nebudeme ochuzeni.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. M6HE (neregistrovaný)

  skoda ze len 5,2. neviem ci som schopny obetovat velkost kvoli ostatnym top parametrom. ak by to malo aspon 5,5 – 6 tak nevaham..

 2. neregistrovany (neregistrovaný)

  zazrak motorola tlacitka mimo displej? pokud bude mit okraje okolo displeje mensi nez cina tak by mohl byt dobry..

 3. Pipa (neregistrovaný)

  No za ty prachy to bude v Brazílii trhák :D

 4. mino (neregistrovaný)

  ta bateria je super

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *