Motorola Moto G Stylus na detailních renderech: v těle ukrývá dotykové pero

motorola moto g stylus 2022 2

Když se řekne smartphone se stylusem ukrytým v těle, jistě si na první dobrou vybavíte telefony korejského giganta Samsung. Ačkoli je dotykové pero u chytrých telefonů dnes spíše závanem minulosti, někteří na ně stále nedají dopustit. Nejen Samsung, ale také Motorola má ve svém portfoliu smartphone s dotykovým perem a podle uniklých informací pilně pracuje na nástupci.

Motorola Moto G Stylus 2022 se nyní objevila na renderech od známého leakera OnLeaks. Na nich můžeme spatřit budoucí Motorolu v plné kráse, byť svým oválným designem příliš nepřekvapí. Přední straně dominuje plochý displej s miniaturním výřezem, na pravé straně se poté nachází kolébka hlasitosti a vypínací tlačítko, které by mohlo sloužit také jako čtečka otisků prstů.

Pokud jde o specifikace, už dříve se spekulovalo o přítomnosti 6,81“ displeje (pravděpodobně IPS), čipsetu Qualcomm Snapdragon 480+ 5G, 6 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, 4500 či 5000mAh baterii a hlavním fotoaparátu s rozlišením 48 Mpx. Jestli se tyto parametry potvrdí, půjde z technického hlediska o krok zpátky – aktuální Moto G Stylus 2021 se pyšní čipsetem Qualcomm Snapdragon 678.

Motorola Moto G Stylus 2022 by se měla představit v průběhu roku 2022. Jestli se dostane také do Česka, není prozatím jasné.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku