Domů » Bleskovky » Motorola Moto G se objevila také ve variantě se dvěma sloty na SIM kartu

Motorola Moto G se objevila také ve variantě se dvěma sloty na SIM kartu

Krátce po oficiálním představení levného a dobře vybaveného smartphonu Motorola Moto G se objevily informace o tom, že bychom se později měli dočkat také verze se dvěma sloty na SIM kartu. A nyní je tato verze oficiální, respektive na trhu se s naprostou tichostí objevila už před Vánocemi, kdy se začala prodávat v Brazílii.

Po Brazílii nyní přišla na řadu také Austrálie a Malajsie, kde už je dvousimková Moto G také k dispozici. V Brazílii se prodává za 345 USD (cca 7 000 Kč v červené, černé, bílé a žluté barvě). V dalších zemích tato varianta zatím není dostupná, ale doufejme, že Motorola s uvolňováním na další trhy příliš otálet nebude. V České republice se zahájení prodeje oficiální cestou hned tak nedočkáme, ale z Německa by to už neměl být problém. Ostatně i my jsme z německého Amazonu objednávali klasickou verzi Moto G, kterou pro vás nyní testujeme.

- - -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments