Domů » Bleskovky » Motorola Moto E druhé generace na prvním snímku: Oproti předchůdci naroste

Motorola Moto E druhé generace na prvním snímku: Oproti předchůdci naroste

První generace Motoroly Moto E (recenze) patřila ve své cenové kategorii k těm nejpodařenějším smartphonům a není divu, že výrobce chce na tento úspěch navázat. Práce na nástupci jsou tak již v plném proudu a my se nyní můžeme podívat na to, jak bude druhá generace nejlevnější Motoroly vypadat. Z hlediska designu nenalezneme nijak zásadní změny oproti ostatním zařízením této značky, zmizel ovšem výrazný reproduktor umístěný pod obrazovkou. Z fotografie lze také usoudit, že zadní kryt bude vyhotoven z pogumovaného plastu, což přispěje k dobrému úchytu. Není ale vyloučeno, že je snímek vyhotoven s nasazeným pouzdrem a po vybalení z krabice bude telefon vypadat jinak.

 

Co se týče výbavy, dosavadní spekulace hovoří o 4,5palcovém displeji s qHD rozlišením, čtyřjádrovém procesoru Qualcomm Snapdragon 400 a 1GB operační paměti. Zařízení bude dodáváno s čistým Androidem 5.0 Lollipop a soudě dle dosavadních zkušeností se ze strany výrobce dočkáme i solidní podpory do buoducna. Přesnější termín odhalení není v tuto chvíli znám, očekávali bychom jej však v relativně blízké době. Že by snad na MWC?

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. no a proc ne? za 100-120 € globalne

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).