Motorola Edge X30 v Evropě změní jméno. Špičkové parametry ale zůstanou

moto edge x30

Koncem loňského roku se v Číně ukázal jeden z prvních smartphonů s čipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 – Motorola Edge X30. Ačkoli jsme v té době neměli žádné informace o případné globální dostupnosti, nyní přišel server MySmartPrice společně s leakerem Sudhanshu Ambhorem s informací, že Motorola svou vlajkovou loď představí i pro světové trhy, ovšem pod jménem Moto Edge 30 Pro.

motorola moto edge 30 pro
Uniklý snímek Motoroly Moto Edge 30 Pro

Motorola Moto Edge 30 Pro má údajně nabídnout čipset Snapdragon 8 Gen 1, 6,7“ OLED displej s rozlišením Full HD+, obnovovací frekvencí 144 Hz a čtečkou otisků prstů integrovanou v něm, 5000mAh baterii s podporou 68W nabíjení, 50Mpx hlavní fotoaparát doplněný o 50Mpx širokoúhlý objektiv a 2Mpx snímač pro bokeh efekt a také 60Mpx selfie kameru.

Ze zveřejněného renderu je taktéž patrné, že design Moto Edge 30 Pro se od Edge X30 nebude příliš lišit – jedinou výraznější změnou je přesun loga Motoroly ze středu zad do levého spodního rohu. Kdy bychom se vlajkového modelu od Motoroly mohli dočkat či za jakou cenu půjde do prodeje, stále není jasné. Poslední spekulace hovoří o tom, že by se Motorola Moto Edge 30 Pro mohla na globálních trzích představit už 2. února.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku