Domů » Bleskovky » Motorola Edge S zachycena na fotografiích. Premiéra už příští týden

Motorola Edge S zachycena na fotografiích. Premiéra už příští týden

Smartphone Motorola Edge se již brzy dočká nového sourozence. Už v minulém týdnu jeho příchod naznačoval uznávaný informátor Digital Chat Station s tím, že připravovanou novinku bude pohánět nový čip od Qualcommu řady 8xx. Dnes již víme, že se nebude jednat o úřadující vlajkový model Snapdragon 888, ale včera představený Snapdragon 870. Potvrzuje to přímo pozvánka na slavnostní odhalení smartphonu nazvaného Motorola Edge S, které proběhne příští úterý 26. ledna.

motorola edge

Motorola Edge S: se dvěma průstřely v displeji

Motorola Edge S nebude pokračovatelem Motoroly Edge, ale její levnější alternativa. Naznačují to jak uniklé fotografie, tak i první náhled na parametry. Telefon má dostat do výbavy 6,7“ displej s Full HD+ rozlišením a poněkud neobvyklou obnovovací frekvencí 105 Hz. Podle prvních fotografií, které kolují internetem, nebude zobrazovač zakřivený, a ani rámečky okolo něj nebudou nijak rekordně tenké.

V levém horním rohu nás čekají hned dva průstřely pro dvojici selfie kamer. Levý horní roh zad pak bude zdobit fotomodul se čtyřmi fotoaparáty rozmístěnými do čtverce, přičemž hlavní kamera má nabídnout rozlišení 64 megapixelů.

Vzhledem k výbavě se dá očekávat, že Motorola Edge S nebude tak drahá jako původní Motorola Edge, spekuluje se o cenovém zařazení někam okolo Samsungu Galaxy S20 FE.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).