Motorola chystá druhou generaci Moto E: Unikají první specifikace

Nově telefony společnosti Motorola budou zřejmě nosit stejné jméno, jako jejich předchůdci. Touto cestou se Motorola vydala již při představení letošních modelů Moto X a Moto G, na řadě má být i nástupce levné Moto E (recenze). První informace o tomto telefonu přináší řecký server techmaniacs.gr.

  
Moto E se zřejmě dočká svého následovníka

Oproti první generaci má mírně narůst úhlopříčka displeje na 4,5“, rozlišení 540 × 960 pixelů si však má zachovat. O výkon se má starat blíže nespecifikovaný procesor s taktem 1,4 GHz, podporující sítě LTE. Spekuluje se o Snapdragonu 400 nebo 410 s 1 GB RAM za zády.

 

Řecké zdroje dále hovoří o 5megapixelovém fotoaparátu s LED diodou a Androidu 5.0 Lollipop, na konci října však benchmark Geekbench zachytil tento model ještě s KitKatem. První generace byla představena letos v květnu, na nový model si tedy patrně ještě chvíli počkáme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

  1. vlada (neregistrovaný)

    msm8916 [odkaz] 64-bit i v low endu. Pekne.

  2. Jakuba (neregistrovaný)

    Hlavně aby měl autofocus, ty fotky jsou tragicky zlý.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *