Domů » Bleskovky » Motorola brzy aktualizuje svá zařízení na Android 5.0.2 Lollipop

Motorola brzy aktualizuje svá zařízení na Android 5.0.2 Lollipop

Motorola na konci loňského roku zveřejnila seznam modelů, které mají obdržet nejnovější verzi systému Android, zatím se však usmálo štěstí pouze na některé uživatele zaregistrované do tzv. soak testu. Šéf softwarového inženýrství společnosti Luciano Carvalho na svém Google+ účtu ujišťuje uživatele, že produkty Motoroly z let 2013 a 2014 obdrží Lollipop již brzy.

  
Oficiální seznam telefonů Motorola, které se nového Andoridu dočkají

Důvodem zpoždění má být zejména hledání chyb a jejich opravy, z tohoto důvodu také Motorola přeskočí verzi Androidu 5.0 a nabídne rovnou 5.0.2. První generace telefonů Moto bude k updatu potřebovat aktualizovanou verzi Motorola Update Services, která byla vypuštěna již v prosinci loňského roku. Snad se Motorole podařilo vyladit lízátko na svých zařízeních k dokonalosti a update přijde co nevidět. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Kdyby takto příkladně fungovala podpora i u ostatních výrobců, svět by byl zas o něco hezčí. Za mně má tedy Motorola u mně velké plus.

  2. knizmi (neregistrovaný)

    Já myslel, že podle vás už původní Moto G update dostala 21. 12. 2014 – [odkaz]

    A pak v lednu potvora zaměstnanec Motoroly vyjde s prohlášením, že modely z r. 2013 už brzy update dostanou. Hlavně že jsem v té zprávičce v prosinci upozorňoval, že to není pravda, ale jde jen o soak test.

    Tak ten starý článek aspoň dodatečně opravte a zase mi ty příspěvky smažte, jak je tu zvykem u příspěvků upozorňujících na chyby, že?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).