Domů » Bleskovky » Moto Z4 ze všech stran: nechybí čtečka otisků v displeji i sluchátkový jack

Moto Z4 ze všech stran: nechybí čtečka otisků v displeji i sluchátkový jack

Společnost Lenovo se připravuje na odhalení letošního modulárního telefonu Moto Z4. Kvůli zachování kompatibility s Moto Mods má výrobce poměrně svázané ruce, neboť nemůže nijak výrazně hýbat s rozměry. Dílčí změny si ale dovolit může, jak dokazuje následující render, který zveřejnil @evleaks.

Moto Z4 ze všech stran: nechybí čtečka otisků v displeji i sluchátkový jack
Moto Z4 ze všech stran: nechybí čtečka otisků v displeji i sluchátkový jack

Moto Z4: stejné rozměry, větší displej

Moto Z4 dostane ještě větší displej než jeho předchůdce, a to díky redukci okolních rámečků. Ten horní se podaří téměř vynulovat, ovšem za cenu kompromisu, jímž se stane kapkovitý výřez pro selfie kameru. Každopádně se dá počítat, že naroste daleko přes 6 palců. Na boční straně není patrná čtečka otisků prstů, takže předpokládáme, že ji bude mít Moto Z4 integrovanou přímo do displeje.

Moto Z4 naživo
Moto Z4 naživo

Zadní straně stále opět dominuje vystupující kruhový fotomodul, tentokráte v něm ale najdeme pouze jednu čočku, pod kterou se patrně bude ukrývat 48Mpx senzor využívající schopnosti Motorola Quad Pixel. Selfie kamera má dostat rozlišení 25 Mpx a funkci skupinových snímků.

Moto Z4 údajně nebude plnohodnotná vlajková loď, telefon má pohánět čipset střední Qualcomm Snapdragon 675. Alespoň nebudeme ochuzeni o sluchátkový jack a USB-C konektor, který poslouží k dobíjení 3600mAh baterii.

Jsme zvědaví, v jakých cenových vodách bude Lenovo na model Moto Z4 lovit zájemce.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).