Domů » Bleskovky » Moto Z4 na prvním renderu: dostane větší displej s výřezem a pouze jeden fotoaparát

Moto Z4 na prvním renderu: dostane větší displej s výřezem a pouze jeden fotoaparát

Lenovo má u svých vlajkových smartphonů Motorola Moto Z poměrně svázané ruce, neboť kvůli kompatibilitě s doplňky Moto Mods si nemůže dovolit žádné velké změny rozměrů. I tak se Lenovu daří postupně alespoň zvětšovat displeje na úkor rámečků, a ani u letošní Moto Z4 tomu nemá být jinak.

moto z4

Moto Z4: větší displej, menší rámečky

Jak ukazuje tento obrázek od 91mobiles, má mít letošní vlajkový model displej roztažený téměř ke krajům, takže lze očekávat displej větší než 6 palců, kterým se pyšní loňská Moto Z3. Panel připravované novinky bude v polovině horní strany „zdobit“ výřez pro umístění selfie kamerky, na zádech pak nebude chybět typický kruhový fotomodul, logo Motoroly a v dolní části zlatavé piny pro párování Moto Mods. Zajímavé je, že v kruhovém fotomodulu je viditelná pouze jedna čočka, Lenovo se tak patrně vydá stejnou cestou jako Google u svých Pixelů, možná však s výrazně vyšším rozlišením.

Podle 91mobiles má být Moto Z4 jediným letošním modulárním smartphonem, model Z4 Play prž letos Lenovo vynechá. Parametry Moto Z4 jsou zatím neznámé, loni nás Lenovo u modelu Z3 „ošidilo“ rok starým čipsetem, a tak si nemůžeme být jistí, že letošní model bude mít pod kapotou to nejlepší.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *