Moto Z2 Force bude mít duální fotoaparát a Snapdragon 835, podívejte se na rendery

Motorola zítra představí nadprůměrně vybavený model Moto Z2 Force. Podle posledních zpráv serveru Venture Beate bude vlajková loď americké společnosti disponovat ShatterShield displejem s rozlišením 2 560 × 1 440, výkonným procesorem Snapdragon 835 a 12megapixelovou duální kamerou. Oproti předchozí generaci Moto Z Force, která byla vybavena jedním 21megapixelovým fotoaparátem, je to obrovská změna. Stejně jako u předchůdce by měla mít přední kamera Moto Z2 Force rozlišení 5 megapixelů a LED blesk.

Ale na povrch vypluly i docela nemilé zprávy. Kvůli tenkému profilu telefonu a nutnosti kompatibility s Moto Mods bude mít baterie poměrně malou kapacitu. U minulé generace měla baterie kapacitu 3 500 mAh, nicméně u nástupce má klesnout o více než 20 % na pouhých 2 730 mAh. Moto Z2 Force bude mít 6GB RAM, pokud však žijete v USA, potom narazíte pouze na modely s 4GB RAM.

Podrobnější informace se dozvíme už zítra z tiskové konference v New Yorku, na které má Motorola představit hned několik novinek. Vedle našlapaného modelu Moto Z2 Force by měla odhalit vlajkovou loď Moto Z2, smartphone vyšší střední třídy Moto X4 a smartphony střední třídy Moto G5S a G5S Plus.

Autor článku
Michaela Brázdilová

Kapitoly článku