Domů » Bleskovky » Moto Z2 Force bude mít duální fotoaparát a Snapdragon 835, podívejte se na rendery

Moto Z2 Force bude mít duální fotoaparát a Snapdragon 835, podívejte se na rendery

Motorola zítra představí nadprůměrně vybavený model Moto Z2 Force. Podle posledních zpráv serveru Venture Beate bude vlajková loď americké společnosti disponovat ShatterShield displejem s rozlišením 2 560 × 1 440, výkonným procesorem Snapdragon 835 a 12megapixelovou duální kamerou. Oproti předchozí generaci Moto Z Force, která byla vybavena jedním 21megapixelovým fotoaparátem, je to obrovská změna. Stejně jako u předchůdce by měla mít přední kamera Moto Z2 Force rozlišení 5 megapixelů a LED blesk.

Ale na povrch vypluly i docela nemilé zprávy. Kvůli tenkému profilu telefonu a nutnosti kompatibility s Moto Mods bude mít baterie poměrně malou kapacitu. U minulé generace měla baterie kapacitu 3 500 mAh, nicméně u nástupce má klesnout o více než 20 % na pouhých 2 730 mAh. Moto Z2 Force bude mít 6GB RAM, pokud však žijete v USA, potom narazíte pouze na modely s 4GB RAM.

Podrobnější informace se dozvíme už zítra z tiskové konference v New Yorku, na které má Motorola představit hned několik novinek. Vedle našlapaného modelu Moto Z2 Force by měla odhalit vlajkovou loď Moto Z2, smartphone vyšší střední třídy Moto X4 a smartphony střední třídy Moto G5S a G5S Plus.

Michaela Brázdilová

5 komentářů

  1. Krok vzad u baterie, ostatní to pomali pochopili ale MOTO ne. Furt dělá tenké placky. Přitom Z Force měl velkou baterii ale měl i fajn tlouštku 7mm než ostatní. a Ten mega rám u fotoaparátu děs běs.

  2. Nerozumím souvislosti tloušťky přístroje a MotoMods. Pokud se vybavuji, tak mody se nacvakávají na zadní stranu a nemají žádný přesah do boku, tak je přeci jedno, jestli je ten mod nacvaklý na 7mm tlustém telefonu nebo na 20mm tlustém telefonu. Co mi uniká?

    • Nic ti neUNIká jen prostě nechtějí aby to bylo s moto mods tlusté. Už u force si některé redakce stěžovali že je force už takhle tlustá a třeba s JBL repráčkem je to už příliš.

    • Tak snad to s JBL repro nebo projektorem nenosím po kapsách ne?:) Napadá mě max tak battery pack a Camera moc, kde to prostě akceptuji resp. mi to stejně zvětší optika.
      No přijde mi, že to nějak nemá hlavu ani patu….

  3. To je úděsná móda dnešního roku. Velké displeje a malé baterie. Proč bože proč…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).