Domů » Bleskovky » Moto X Force: Odolná vlajková loď s 5,43″ Quad HD displejem má přijít v prosinci

Moto X Force: Odolná vlajková loď s 5,43″ Quad HD displejem má přijít v prosinci

Motorola chystá nový přírůstek do své řady vlajkových telefonů Moto X. Podle zářijových informací je vyvíjen pod kódovým označením Bounce, ačkoliv jeho právé jméno má být Moto X Force. Oproti Moto X Style a Moto X Play má tento model potěšit zvýšenou odolností vůči nárazům a na svět přijde v několika barevných variantách.

  

Telefon má dostat 5,43″ displej s Quad HD rozlišením, nad ním se má nacházet 5Mpx kamerka pro selfies. Fotoaparát na zadní straně bude schopný tvořit snímky o rozlišení 21 megapixelů. O pohon se postará procesor Qualcomm Snapdragon 810 za podpory 3 GB operační paměti. Vnitřní paměť má být variantně 32 nebo 64 GB, nemá chybět ani slot na paměťové karty. Moto X Force si bude brát energii z masivní 3 760mAh baterie.

  

Motorola Bounce má být odhalena v prosinci letošního roku, její cena se má pohybovat okolo 4 000 CNY, což je v přepočtu asi 15 200 korun bez DPH. Doufáme, že se po restrukturalizaci mobilní divize Lenova podívají telefony Motorola oficiálně i do našich končin.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Proto7 (neregistrovaný)

    Vzhladovo je to otrasne, nemozem si pomoct..

  2. SYPAC (neregistrovaný)

    neni to moto droid tak je to jedno

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).