Domů » Bleskovky » Moto M prozrazuje svou výbavu. Prohlédněte si ji na nových fotografiích

Moto M prozrazuje svou výbavu. Prohlédněte si ji na nových fotografiích

V průběhu tohoto měsíce by Lenovo mělo představit dalšího zástupce modelové řady Moto. „Emko“ dostane do výbavy 5,5palcový Full HD displej a celokovové tělo s výrazným zaoblením, které by mělo přispívat dobrému držení. Část hardwarových parametrů na internet unikla už minulý týden, Steve Hemmerstoffer však nyní na twitteru publikoval nové fotografie a další upřesňující informace.

Záda přetnou dva předěly umožňující průchod signálu bezdrátových sítí, a dále zde najde domov kruhová čtečka otisků prstů a 13Mpx fotoaparát; čelní kamerka bude mít rozlišení 8 megapixelů. Rozměry zařízení mají být 151 × 75 × 8 mm, hmotnost zatím neznáme.

m

Srdcem telefonu se má stát čipset MediaTek Helio P15 s taktem 2,2 GHz (octa-core). Pro potřeby systému budou připraveny 4 GB RAM, vnitřní úložiště bude variantně 32 nebo 64 GB. Akumulátor dostane kapacitu 3 050 mAh, prostředí telefonu bude postaveno na Androidu 6.0 Marshmallow.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).