Domů » Bleskovky » Moto G6 se blíží. Certifikace odhaluje vzhled i kompletní parametry

Moto G6 se blíží. Certifikace odhaluje vzhled i kompletní parametry

Společnost Lenovo i letos představí nové smartphony řady Moto, byť podle posledních informací jich letos bude méně než v předchozích letech. Své nástupce má dostat i populární řada Moto G; chystaný model Moto G6 nyní zachytila čínská certifikace TENAA a podle zvyklostí jej s předstihem svlékla s předstihem do trenek.

Moto G6 dostane nový design přizpůsobený displeji, respektive poměru jeho stran 18:9. Panel má mít úhlopříčku 5,7″ a rozlišení 1 080 × 2 160 pixelů, pod ním se bude nacházet čtečka otisků prstů, nad ním pak 16Mpx selfie kamerka. Hlavní fotoaparát v obřím kruhovém modulu pak bude postaven na kombinaci snímačů s rozlišením 12 a 5 megapixelů.

Moto G6 kupředu požene čipset Qualcomm Snapdragon 450 se 4 GB RAM. O ukládání dat se postará 64GB paměť a slot na paměťovou kartu. Akumulátor napevno zabudovaný v těle telefonu dostane kapacitu 3 000 mAh.

Řada Moto G5 byla představena loni na konci února, její nástupci zřejmě dorazí v příštím měsíci. Lenovo na blogu Motorola oznámilo personální změny v mobilní divizi a zároveň přidalo informaci o tom, že první telefony Moto budou představeny už v dubnu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).