Domů » Bleskovky » Moto G5 odkrývá svoji výbavu: 5″ Full HD displej a Snapdragon 430

Moto G5 odkrývá svoji výbavu: 5″ Full HD displej a Snapdragon 430

Společnost Lenovo letos hodlá představit nástupce loňských modelů Moto G4 a G4 Plus. Výbavu a fotografie modelu G5 Plus nedávno odhalil rumunský webový obchod (více informací), parametry jeho menšího bratříčka zveřejnila brazilská stránka Tecnoblog na základě následujícího snímku databáze.

moto-g5-specs-01

Oproti Moto G5 Plus má klasická G5 dostat pouze pětipalcový displej, stále však s Full HD rozlišením. Nad ním se bude nacházet 5Mpx selfie kamerka, fotoaparát na zadní straně si údajně vyslouží 13Mpx rozlišení. Pohonnou jednotkou se stane Qualcomm Snapdragon 430 v kombinaci se 2 GB RAM. Pro potřeby uživatele má sloužit 32GB vnitřní paměť, případně paměťová karta.

Takto má vypadat Moto G5 Plus

Telefon přinese podporu Wi-Fi 802.11 a/b/g/n a podporu LTE v pásmech 1,2,3,7,28. Předpokládáme však, že verze určená pro náš trh přidá potřebná pásma 8 (900 MHz) a 20 (800 MHz), neboť nechyběla ani u předchůdců. Moto G5 má mít v sobě dva sloty na SIM a akumulátor o kapacitě 2 800 mAh, operačním systémem má být Android 7.0 Nougat.

Nové Moto G5 a G5 jsou očekávány ještě v prvním čtvrtletí letošního roku, patrně se jejich premiéra odehraje v březnu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).