Domů » Bleskovky » Moje Dopravní Info: Nová česká aplikace pro všechny řidiče

Moje Dopravní Info: Nová česká aplikace pro všechny řidiče

Vývojáři z české společnosti Intens uvedli na trh službu zaměřenou na poskytování dopravních informací. Řidiči mají široké možnosti personalizace a díky nastavení svých preferencí získávají automaticky aktuální informace nejen o uzavírkách, dopravních nehodách, apod., ale i o aktuálních cestovních dobách a zdrženích. Dopravní informace lze získávat prostřednictvím mobilní aplikace pro OS Android, e-mailem nebo prostřednictvím SMS.

 

Portál MojeDopravní.info využívá kombinace několika datových základen, ze kterých aktuální dopravní informace připravuje. Kromě Národního dopravního informačního centra ČR využívá aktuální data o dojezdových časech a zdrženích z flotily více jak 50 000 vozidel pohybujících se po silniční síti ČR nebo datové základny z oblasti GIS a lokalizace. Veškerá tato data a informace INTENS Corporation dále zpracovává a poskytuje řidičům podle jejich preferencí.

-

Služba je určená profesionálním i svátečním řidičům a první dva týdny je zdarma. Další užívání je zpoplatněno částkou 249 Kč ročně, která pokrývá náklady na získání vstupních dat.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments