Domů » Bleskovky » Moje Dopravní Info: Nová česká aplikace pro všechny řidiče

Moje Dopravní Info: Nová česká aplikace pro všechny řidiče

Vývojáři z české společnosti Intens uvedli na trh službu zaměřenou na poskytování dopravních informací. Řidiči mají široké možnosti personalizace a díky nastavení svých preferencí získávají automaticky aktuální informace nejen o uzavírkách, dopravních nehodách, apod., ale i o aktuálních cestovních dobách a zdrženích. Dopravní informace lze získávat prostřednictvím mobilní aplikace pro OS Android, e-mailem nebo prostřednictvím SMS.

 

Portál MojeDopravní.info využívá kombinace několika datových základen, ze kterých aktuální dopravní informace připravuje. Kromě Národního dopravního informačního centra ČR využívá aktuální data o dojezdových časech a zdrženích z flotily více jak 50 000 vozidel pohybujících se po silniční síti ČR nebo datové základny z oblasti GIS a lokalizace. Veškerá tato data a informace INTENS Corporation dále zpracovává a poskytuje řidičům podle jejich preferencí.

-

Služba je určená profesionálním i svátečním řidičům a první dva týdny je zdarma. Další užívání je zpoplatněno částkou 249 Kč ročně, která pokrývá náklady na získání vstupních dat.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

 1. 249,- Kč ročně? To je drahé i zadarmo, zastaralé informace, občas zapomenout dát datum ukončení akce, takže tam dopravní nehoda trčí několik měsíců, když jim člověk napíše, že nějaká uzavírka již skončila, dostane arogantní odpověď, že oni mají jen tu informaci, co dostali na začátku… Takže ani náhodou.

 2. INTENS Corporation s.r.o. (neregistrovaný)

  Dobrý den,

  děkuji za „odborné hodnocení“ něčeho, co jste evidentně ani nevyzkoušel. Zdá se, že máte poměrně špatné zkušenosti s jinými aplikacemi, ale i tak by bylo korektní tu naši nejprve vyzkoušet (14 dní je ZDARMA) a až potom se k ní vyjadřovat.

  • Spinakr (neregistrovaný)

   Myslím, že DOCENT se spletl a chtěl hodnotit aplikaci tudyNE, ta je sice zdarma, ale trpí všemi uvedenými neduhy…

  • Ty jsi jeho mluvci?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).