Modrá varianta Samsungu Galaxy S III bude mít zpoždění

Zahájení prodeje nové vlajkové lodi Samsungu – modelu Galaxy S III, je naplánováno na pondělí 4. června. Podle zahraničních zdrojů se s největší pravděpodobností dočkáme pouze bílé verze, modrá varianta (Pebble Blue) prý bude mít zpoždění.

 

Za prodlevu prý může objevená výrobní chyba, kvůli které musel Samsung zlikvidovat několik stovek tisíc modrých krytů, hovoří se až o 600 000 kusech. Fakt podtrhuje i to, že v zemích, kde se už Galaxy S III prodává, je dostupná právě jen bílá verze. A jinak tomu není ani u recenzentů; všechny zahraniční i české servery testují světlou edici, modrou nemá nikdo. K celé situaci se pokusíme získat vyjádření od českého Samsungu, které do bleskovky doplníme. Pokud je informace skutečně pravdivá, tak doufejme, že Samsung vyrobil dostatečný počet bílých kusů, aby uspokojil všechny zájemce. Málo jich rozhodně nebude.

Tip na článek: Samsung Galaxy S III: První dojmy z testování, videopohled

Zdroj

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku