Domů » Bleskovky » Modrá varianta Samsungu Galaxy S III bude mít zpoždění

Modrá varianta Samsungu Galaxy S III bude mít zpoždění

Zahájení prodeje nové vlajkové lodi Samsungu – modelu Galaxy S III, je naplánováno na pondělí 4. června. Podle zahraničních zdrojů se s největší pravděpodobností dočkáme pouze bílé verze, modrá varianta (Pebble Blue) prý bude mít zpoždění.

 

Za prodlevu prý může objevená výrobní chyba, kvůli které musel Samsung zlikvidovat několik stovek tisíc modrých krytů, hovoří se až o 600 000 kusech. Fakt podtrhuje i to, že v zemích, kde se už Galaxy S III prodává, je dostupná právě jen bílá verze. A jinak tomu není ani u recenzentů; všechny zahraniční i české servery testují světlou edici, modrou nemá nikdo. K celé situaci se pokusíme získat vyjádření od českého Samsungu, které do bleskovky doplníme. Pokud je informace skutečně pravdivá, tak doufejme, že Samsung vyrobil dostatečný počet bílých kusů, aby uspokojil všechny zájemce. Málo jich rozhodně nebude.

Tip na článek: Samsung Galaxy S III: První dojmy z testování, videopohled

Zdroj

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. Tom (neregistrovaný)

  Ze by modra nechtela byt spravne modra? :-) Trosku mi to pripomelo bily iPhone :-)

 2. Sice neplánuji koupí, ale stejně se mi subjektivně bílá zdá daleko hezčí… a mám pocit, že většina lidí to vidí stejně, ta modrá vypadá už jen na obrázcích strašně lacině. Imho žádná škoda. :-)

  • Mně se teda ty bílé varianty strašně nelíbí. Možná je to těmi černými senzory které ten bílý design „špiní“, ale spíše je to vkusová záležitost :-)

 3. Fore (neregistrovaný)

  No jako te modre zadna skoda….stejne pujdu do bile barvy, ale radsi si tak mesic pockam….prvni kusy jsou jako vzdy nachylnejsi k nejakym vadam, jak se uz mnohokrat stalo. Display , soft ..atd.

 4. ešte aj nekvalitu vo farbách kopírujú :D

  a čo je to za nabíjačka,trošku to preháňajú s tou LEDkou a trošku mi to pripomína magsafe ,ale ten nesvieti ako vianočný stromček

 5. Takhle vypada problem se zadnim krytem..

  [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).