Domů » Bleskovky » Modrá je dobrá: V USA se brzy začne prodávat Galaxy S8 Coral Blue

Modrá je dobrá: V USA se brzy začne prodávat Galaxy S8 Coral Blue

Samsung by měl podle serveru Droid Life v dohledné době zahájit prodej modelů Galaxy S8 a S8+ Coral Blue, avšak zatím jen v USA. Jihokorejský gigant představil duo Galaxy S8 v dubnu; tehdy mluvil o pěti barevných variantách, a to o midnight Black (černé), arctic Silver (stříbrné), orchid Gray (šedé), maple Gold (zlaté) a coral Blue (modré). V USA jsou doposud dostupné pouze první tři odstíny. Samsung sice ještě nevydal oficiální zprávu, kdy by se mohly modré a zlaté verze na americkém trhu objevit, ale jeden z důvěryhodných zdrojů serveru Droid Life tvrdil, že se Galaxy S8 a S8+ v modrém kabátě dostanou do nabídky 13. července. Ale důvěryhodnost zdroje klesá, protože v e-shopu v USA modrá verze ještě není.

Už minulý měsíc Evan Blass prohlásil, že Galaxy S8 a S8+ coral Blue přijde na americký trh, ale neupřesnil datum. Droid Life tvrdil, že to mělo být 13. července, nicméně Samsung ještě nabídku nerozšířil a zřejmě se tedy dočkáme zpozdění.

Michaela Brázdilová

4 komentářů

  1. ?? Nějak článku nerozumim, když korql blue mám a je k zakoupeni u Alzy…

  2. Přesně tak, Alza má exkluzivitu na modrou barevnou variantu Galaxy S8 a S8 plus jako jediný oficiální prodejce pro českou republiku a to téměř od začátku prodeje, ani operátoři si tuto exkluzivitu nevybojovali. Takže taky moc nechápu článek o tom že bude někde v USA modrá varianta, když u nás v Čechách jí už máme od začátku prodeje.

  3. Modrý S8 mám z oficiálního Samsung store už z předobjednávek,takže nikdo exkluzivitu nemá.Mar.

  4. Já mám modry s8 plus zakoupený přímo od samého začátku od Samsungu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).