Domů » Bleskovky » Modern Combat 5: Nový díl akční střílečky slibuje perfektní grafiku (trailer na E3)

Modern Combat 5: Nový díl akční střílečky slibuje perfektní grafiku (trailer na E3)

Příští týden znovu po roce odstartuje největší videoherní výstava na světě – E3. Krom klasických vývojářských studií, která tvoří hry pro PC a konzole, se tento rok do Los Angeles podívají i tvůrci her mobilních. Jedním ze zástupců této skupiny bude Gameloft, jenž si pro nás připravil překvapení ještě před samotným začátkem akce.

Na svůj YouTube kanál totiž vypustil trailer ke hře Modern Combat 5. Video, které naleznete výše, je nachystané na odprezentování na E3 a je na něm vidět, jak daleko se vývojáři s každým další dílem série Modern Combat posouvají.

Na minutovém videu se můžete podívat na parádní grafický kabátek, který Gameloft své hře nasadil. Zatím však o hře nic konkrétního nevíme, snad jen to, že akční střílečka bude dostupná jak pro zařízení s iOS, tak i pro ta s Androidem. Těšte se tedy na E3, kde se jistě dozvíme více.

Miroslav Václavík

4 komentářů

  1. Grafika je sice neskutocne prepracovana, ale co z toho, ked je to FPS a tie (aspon ja osobne) nedokazem na dotykovom displeji poriadne hrat. Taku grafiku by som dal do nejakej adventury alebo mozno tower defense :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).