Domů » Bleskovky » Modern Combat 5: Nový díl akční střílečky slibuje perfektní grafiku (trailer na E3)

Modern Combat 5: Nový díl akční střílečky slibuje perfektní grafiku (trailer na E3)

Příští týden znovu po roce odstartuje největší videoherní výstava na světě – E3. Krom klasických vývojářských studií, která tvoří hry pro PC a konzole, se tento rok do Los Angeles podívají i tvůrci her mobilních. Jedním ze zástupců této skupiny bude Gameloft, jenž si pro nás připravil překvapení ještě před samotným začátkem akce.

Modern Combat 5 - E3 Trailer - iPhone / iPad / Android

Na svůj YouTube kanál totiž vypustil trailer ke hře Modern Combat 5. Video, které naleznete výše, je nachystané na odprezentování na E3 a je na něm vidět, jak daleko se vývojáři s každým další dílem série Modern Combat posouvají.

Na minutovém videu se můžete podívat na parádní grafický kabátek, který Gameloft své hře nasadil. Zatím však o hře nic konkrétního nevíme, snad jen to, že akční střílečka bude dostupná jak pro zařízení s iOS, tak i pro ta s Androidem. Těšte se tedy na E3, kde se jistě dozvíme více.

Miroslav Václavík

4 komentářů

  1. Grafika je sice neskutocne prepracovana, ale co z toho, ked je to FPS a tie (aspon ja osobne) nedokazem na dotykovom displeji poriadne hrat. Taku grafiku by som dal do nejakej adventury alebo mozno tower defense :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).