Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Články » Mobile Internet Forum představí mobilní aplikace jako efektivní marketingový nástroj

Mobile Internet Forum představí mobilní aplikace jako efektivní marketingový nástroj

Zajímá vás svět mobilního internetu? Konference již 8. dubna odhalí byznysové příležitosti, výzvy, ale i hrozby, kterým bude čelit.

MIF

Zástupci předních značek jako Kofola, Kozel, Fanta nebo Letiště Praha na konferenci Mobile Internet Forum ukáží, jak lze využít mobilní aplikace jako efektivní marketingový nástroj komunikace s mobilní generací. Uslyšíte trendy v analytice mobilních aplikací a cesty pro mobilní růst v e-commerce, i to,  jak nastavit ve firmě mobile-first kulturu. Konference otevře témata jako sledovací kapitalismus, nakládání s citlivými daty a pokusí se zodpovědět na otázku, jaké změny přijdou s očekávanou aukcí 5G sítí a příchodem čtvrtého operátora.

Malá ochutnávka témat

V posledních deseti letech raketově vzrostlo množství mobilních aplikací. Nákupy, služby i hry. Běžný uživatel je zahlcený enormním počtem podnětů. Vyhrávají jednoduché a časově efektivní aplikace. Jak ale takovou aplikaci vytvořit? To vám ukáže Vladimír Bartl, Business Development ve Smartlook.

Mobile Internet Forum
Mobile Internet Forum

Připravenost e-commerce firem na mobilní růst je jedním z předpokladů úspěšného podnikání. Alberto Miotti z Google vysvětlí, jak pracovat s novými technologiemi včetně progresivních webových aplikací a platformy Google Pay, a zároveň ukáže, jak konzistentní práce s UX dokáže odstranit rozmanité překážky, které stojí v cestě vašemu rozvoji.

MIF 2
Mobile Internet Forum 2020 – řečníci

Jak využíváme mobilní internet? Kolik peněz se aktuálně točí v mobilní inzerci? A kdo vládne trhu? Pod hladinu českého mobilního rybníčku vás v tradičním přehledu dat nechá nahlédnout Kateřina Hrubešová, výkonná ředitelka SPIR.

Neomezená data u všech operátorů, chystané aukce kmitočtů, spojování velkých hráčů na českém trhu. Mobilní svět se v roce 2019 otřásal v základech. Co nás čeká letos? A jak to vypadá s nástupem 5G? To bude téma nezávislého konzultanta Ondřeje Malého.

Přijďte si pro nejnovější trendy, inspirujte se úspěšnými aplikacemi a připravte se na budoucnost mobilního internetu na konferenci Mobile Internet Forum 8. dubna 2020 do prostor Konferenční centrum City v Praze. Registrovat se na akci společnosti Internet Info se můžete pohodlně z mobilu.

 

 

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments