Mobil ve stylu Želvy Ninja? Firma nabízí unikátní úpravu pro váš Pixel 6

google pixel 6 zelvy ninja dbrand

Telefony Google Pixel 6 mají vskutku nevšední design. Na ulici nebo v MHD je od jiných telefonů rozeznáte podle panelu s fotoaparáty přes celou šířku zad. Někoho ale napadlo tyto přístroje od konvenční smartphonové produkce odlišit ještě víc – převléknout je do stylu Želvích Ninjů Leonarda, Raphaela, Donatella a Michelangela.



Something 2



Nepřehlédněte

I váš telefon může vypadat jako Nothing Phone (1). Stačí tahle samolepka

Nutno podotknout, že málokteré mobilní telefony se pro takovou transformaci hodí více než poslední Pixely. Za úpravou stojí společnost Dbrand a speciální želví provedení je dostupné pro modely Pixel 6, 6 Pro a 6a. Modifikace ve stylu zmutovaných želvích bojovníků vyjde zájemce na 24,95 dolaru (720 korun včetně DPH).

Pokud vám Dbrand něco říká, vězte že jde o „zlobivé dítě“ technologického designu. S firmou se totiž kvůli autorským právům soudí například Sony kvůli tomu, že Dbrand nabízel barevné kryty pro konzoli PlayStation 5 ještě předtím, než je začal prodávat přímo výrobce. Je dost možné, že i za předělávku Pixelů mu hrozí postih. Logo „Teenage Mutant Ninja Pixels“ použité k promování modifikace totiž vypadá až nápadně podobně jako původní grafika z komiksu a seriálu Želvy Ninja.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku