Domů » Bleskovky » Mirror’s Edge s podporou Xbox Live exkluzivně pro Lumie

Mirror’s Edge s podporou Xbox Live exkluzivně pro Lumie

Oblíbená hra pro iOS Mirror’s Edge je konečně dostupná také pro Windows Phone, má to však jeden háček. Zatím si jí neužijí všichni uživatelé, ale pouze ti, kteří vlastní některý z telefonů Nokia Lumia.

 

Finský výrobce si pro tento titul vyjednal exkluzivitu, ale je škoda, že hra není nabízena zdarma, zaplatíte za ni 2,99 USD. K dispozici je rovněž zkušební trial verze, která obsahuje pouze první dva levely. Cílem hry je proběhnout všechny připravené úrovně, vyhýbat se nepřátelům a překonávat nejrůznější nástrahy.

-

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

11 komentářů

 1. WiQiX (neregistrovaný)

  Těžko se může tato jinak skvělá platforma rozšířit, když se vyrábí jen několik telefonů a na většinu z nich (kromě Nokie) se navíc kašle. Mám Omnii 7 16GB a docela mě to štve, protože kromě těla je to v podstatě stejný mobil jako Lumia (rychlejší procesor je prakticky nepostřehnutelný a megapixely také nehoním). To se z Nokie snaží udělat druhý iphone?

 2. tak tohle nechápu.. exkluzivita, ale za prachy..

  • Přesně tak. Chápal bych, kdyby na ostatní zařízení byla aplikace placená a na Nokie exkluzivně zadarmo. Takhle je přeci i výrobce hry sám proti sobě…

 3. KrustyCZ (neregistrovaný)

  Tak tyhle hry se nerovnají originálu ani zdaleka, všechny přeportované hry z iOS na WP mají mizerné FPS, takže je nemá ani cenu zkoušet. Samo o sobě mluví například iStunt 2, které je na WP téměř nehratelné, kdežto na iOS jede krásně. Proti WP nemám nic, ale když už hry tak pořádné…

  • není to tak u zdaleka u všech.. iStunts2 rozhodně nemluví za většinu.. viz. ByeByeBrain, FruitNinja, minisquadron, RocketRiot, geodefence, dodonpachi… skvělé rychlé a plynulé konverze, mnohdy lepší než originál..

   S iStunts ale naprosto souhlasím, to je prasárna a nechápu vysoký hodnocení na MP, u takhle jednoduché hry tak nízký framerate je ostuda..

 4. Lukáš Křepelka

  Mirrors Edge supr :) Zatim jsem hrál jen trial ale asi koupim… 60 korun mi žíly netrhá

 5. Spartanjay (neregistrovaný)

  oblíbená hra pro Android? ..vždyť na Android není :D

  • jejej, máte pravdu. Nechal jsem se zmást prvním výsledkem na Googlu, který vedl na recenzi údajné Android verze, tak jsem to bral tak, že existuje… ale oni tam lišáci recenzují jen iOS – v bleskovce jsem to upravil.

 6. hmm.. keby bol u nás dostupný aspoň ten xbox live pre windows phone :/

 7. Tak hru jsem stáhl a vyzkoušel. První dojmy nic moc, ovládání je takové nemastné neslané a celkově složité. Vypadá to, že asi ještě pár let zůstanu věrný Sony PSP a PS Vita.

 8. Hmm zajimave me prijde ovladani jednoduche a docela me to bavilo … uvidime

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).