Microsoft vzkřísil téměř 40 starších Xbox her pro WP8/8.1 telefony s 512 MB RAM

Představení systému Windows Phone 8 nebylo přijato všemi uživateli pozitivně; zejména pak těmi, kteří si těsně před jeho odhalením zakoupili telefon se sedmou verzí systému. Přechod na novou platformu byl usnadněn zpětnou kompatibilitou aplikací a her, ne všechny však fungovaly korektně a některé nebylo možné na nová zařízení nainstalovat.

 

Tento problém se týkal i mnoha herních titulů, které byly se systémem Windows Phone 8 zcela nekompatibilní nebo ke svému spuštění potřebovaly minimálně 1 GB RAM. Společně s vypuštěním aktualizace systému na verzi 8.1 vydal Microsoft update pro téměř 40 her s certifikací Xbox Live, aby je bylo možné hrát i na WP8/8.1 zařízeních s 512 MB RAM. Hry si můžete stáhnout z následujících odkazů, v případě, že jste měli některý z titulů zakoupený, nebudete za něj muset platit znovu.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku