Domů » Bleskovky » Microsoft už druhý den bojuje s problémy s Outlook.com a SkyDrive (aktualizováno)

Microsoft už druhý den bojuje s problémy s Outlook.com a SkyDrive (aktualizováno)

Aktualizováno 16. 8. 2013

Microsoftu se podařilo problémy vyřešit a podle webu https://status.live.com/ by nyní měly všechny služby fungovat korektně.

Původní článek z 15. 8. 2013

Microsoft se už od včerejška potýká s vážnými problémy se službami Outlook.com a SkyDrive. Řada uživatelů hlásila problémy se svými e-mailových schránkami, do kterých se nebylo možné dostat ani přes webové rozhraní, ani prostřednictvím chytrých telefonů. Postižena byla i synchronizace kontaktů. Zároveň byly zaznamenány trable s nahráváním a přistupováním k souborům na cloudovém úložišti SkyDrive.

 

Microsoft dnes oznámil, že se s hlavní příčinou problémů vypořádal a že přístup ke službám přes webové rozhraní by měl fungovat korektně. Stále ale přetrvávají potíže se synchronizací e-mailů do mobilních zařízení. Pokud také patříte mezi postižené uživatele, můžete sledovat aktuální stav služby na oficiální stránce https://status.live.com/.

Miroslav Havlíček

16 komentářů

 1. mne ide vsetko v pohode aj v mobile

  • Tomáš Slavíček

   Mě to zlobilo od včerejšího večera, nešel mi web ani odesílání mailů z mobilu / iPadu. Dneska dopoledne už to naskočilo.

  • David Podzimek

   To samé, nešlo mi to včera odpoledne a večer…webová verze outlook.com. Plus SkyDrive je pomalejší než obvykle.

 2. Johny (neregistrovaný)

  Druhý den jo? :D

 3. er.nest (neregistrovaný)

  zcela v poradku u mne (upc praha). Nahravam poslední tri dny fotky na web (velke jpegy rozlisenim i objemem) a vůbec sem nemel jediny problém. (ze bych to zpusoboval? :-)

 4. taky žádný problém, ani s mailem, ani se skydrive. Aktivně používám neustále

 5. Potvrzuji,vse jede v poradku,jak email tak skydrive.

 6. Jakub Karásek

  Mne vcera vecer nesly odesilat emaily, ale uz je to ok. Proc je ve status.live.com, ze propojene sluzby bezi normalne, kdyz evidentne facebook chat stale na wp nefunguje. Ma to tam byt neustale cervene, dokud s tim MS neco neudela :)

 7. U mě včera i dnes bez problémů.

 8. Gmail + dropbox stále ok

 9. Zrejme zalezi, na jakem nodu mailbox mate. Mne vcera pul dne Outlook nejel, zato ke Skydrive jsem se dostal v pohode.

 10. Keď si otvorím stránku [odkaz], tak mi Outlook ukazuje chybu, ale ide normálne, všetko v poriadku, prijíma i odosiela. Aj mobil. Tak neviem aký problém vyhadzuje.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).