Domů » Články » Microsoft spouští novou soutěž pro vývojáře: Můj velký třesk

Microsoft spouští novou soutěž pro vývojáře: Můj velký třesk

Microsoft odstartoval soutěž pro vývojáře a IT profesionály s názvem Můj velký třesk, která potrvá do konce února 2013. Zaměřena je zejména na zdokonalení vývojářských schopností a vědomostí o IT.

Vývojáři soutěží ve vývoji aplikací a úkolem IT specialistů je absolvovat kurzy v Microsoft Virtuální akademii, stahovat a testovat zkušební verze produktů, účastnit se akcí pro IT profesionály, a rozšiřovat tak svoje odborné dovednosti. Volitelně potom mohou složit certifikační zkoušky 70-400 či 70-659. Za všechny aktivity sbírají bodové ohodnocení. Hodnotí se měsíční, čtvrtletní a celkový přírůstek bodů, nikoli jejich absolutní počet, díky čemuž mají všichni stejnou šanci na výhru.

Hraje se o velmi zajímavé ceny, přičemž hodnota cen se zvyšuje za každé hodnotící období. Hlavní cenou je nejen 20 000 Kč, ale také uhrazení poplatku ve Windows Store, tablet s Windows 8, Microsoft Office 2010 Pro a možnost prezentace na Microsoft TechDays 2013. Kromě toho se hraje o konzole Xbox 360, telefony Nokia Lumia 710 a myši Microsoft. Zvláštní prémie je i za postavení aplikace na cloudové platformě Windows Azure.

 

Více informací o soutěži Můj velký třesk naleznete na stránkách www.mujvelkytresk.cz. Mediálními partnery akce jsou servery SmartMania.cz a Živě.cz.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Tak hlúpa súťaž zameraná na vytvorenie masy nekvalitných aplikácií tu ešte nebola.

  2. Je to podobné jako soutěž od Nokie. Místo kvality kvantita :-/ a uživatel ať se v tom pak plácá jak chce… ale co, můžeme si za to sami, protože každého jen zajímá, kolik aplikací v kterém marketu je :-/

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).