Domů » Bleskovky » Microsoft se omlouvá za snížení základní kapacity OneDrive: Rozesílá roční předplatné Office 365

Microsoft se omlouvá za snížení základní kapacity OneDrive: Rozesílá roční předplatné Office 365

Pokud používáte cloudové úložiště OneDrive, jistě vás nepotěšilo loňské snížení základní kapacity z 15 na 5 GB a zdražení placených balíčků (více informací). Tento krok má zcela jasný záměr – přivést více uživatelů na službu Office 365, jejíž součástí je i 1TB prostor na OneDrive. Pro nalákání do Office 365 Microsoft nyní uživatelům OneDrive rozesílá emailem předplatné této služby na jeden rok zdarma.

onedrive1

Roční předplatné Office 365 pro jednotlivce dostanou nejen uživatelé, jimž se snížila základní kapacita OneDrive, ale také ti, kteří si do konce letošního ledna zajistili její udržení (více informací). Odkaz v přijatém emailu od Microsoftu vás přesměruje do webového obchodu, kde máte předpřipravenou objednávku Office 365 za 0 korun (běžná cena je 1 899 korun).

onedrive

Potvrzení vyžaduje spárovanou platební kartu s vaším účtem a nastaví automatické obnovování předplatného, což doporučujeme dodatečně změnit, nechcete-li být příští rok nepříjemně překvapeni stržením částky z vašeho účtu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
55 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments