Domů » Bleskovky » Microsoft propaguje HoloLens: Takto se máme v budoucnu koukat na fotbal

Microsoft propaguje HoloLens: Takto se máme v budoucnu koukat na fotbal

Videa vizí budoucnosti vytvořené Microsoftem máme rádi. Obvykle jsou plná displejů na těch nejneobvyklejších místech, avšak současný boom virtuální reality najednou všechny displeje odstraňuje a místo nich podle Microsoftu budou všichni nosit na hlavě HoloLens. Rozšířená realita může například zasáhnout i do sledování (amerického) fotbalu.

Nemá se jednat pouze o sledování hry na virtuální obrazovce přes celou stěnu, ale o interaktivní zábavu, ve které můžete například označovat hráče přímo na hřišti a sledovat jejich statistiky. Přenos si nemusíte promítat pouze na stěně, ale klidně na konferenčním stolku, kde vám budou na zmenšeném hřišti pobíhat hráči jak vystřižení ze stolního fotbálku. No, a pokud budete chtít, skrz zeď vám do obýváku projde váš oblíbený hráč v životní velikosti.

hololens

Těšíte se, až si při sledování MS v hokeji/fotbale vytvoříte doma malé virtuální studio, ve kterém budete namísto elektronické tužky analyzovat herní situace přímo s hologramy hráčů?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments