Domů » Bleskovky » Microsoft prodlužuje nabídku: upgrade na Windows 10 bude zdarma ještě týden

Microsoft prodlužuje nabídku: upgrade na Windows 10 bude zdarma ještě týden

Upgrade na Windows 10 ze systémů Windows 7 a 8.1 byl zdarma nabízen pouze do jara roku 2016, přesto tato nabídka zůstala nadále k dispozici uživatelům, kteří používají technologie usnadnění (například lupu). S touto možností měl Microsoft v plánu skoncovat se sklonkem loňského roku, nakonec však nabídku ještě o dva týdny prodloužil.

Pokud jste tedy ještě na Windows 10 neupgradovali, stále máte šanci tak zdarma učinit do příštího úterý 16. ledna. Stačí z těchto stránek stáhnout upgradovací aplikaci a spustit instalační proces. Pokud vám Windows 10 nebudou vyhovovat, máte možnost vrátit se ve 14 dnech po aktualizaci k předchozí verzi systému bez jakékoliv ztráty dat. Desítky zůstanou na daném zařízení aktivovány a bezplatný upgrade na něm zůstane zachován napořád.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
64 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments