Domů » Bleskovky » Microsoft právě uvolnil podzimní Creators Update pro Windows 10

Microsoft právě uvolnil podzimní Creators Update pro Windows 10

Po půl roce Microsoft povyšuje systém Windows 10 na novou verzi. Právě vypuštěná aktualizace se jmenuje Fall Creators Update a přináší několik vítaných novinek jako změnu designu, synchronizaci souborů na OneDrive na vyžádání, podporu smíšené reality, apod. Kompletní přehled novinek jsme vám přinesli v minulém týdnu v tomto článku.

Velký přehled: za týden vyjde velký update Windows 10. Jaké přinese novinky?

Globální zahájení aktualizačního procesu Microsoft zahájil v 19:00 našeho času, update je automaticky dostupný skrze službu Windows Update. Jako první se mají k aktualizaci dostat novější zařízení, ostatní si budou muset počkat. Microsoft nicméně na svém webu nabízí nástroj Windows 10 Upgrader, který dokáže aktualizaci vyvolat bez čekání.

#WindowsDevDay - Fluent Design

Xbox One dostal Creators Update už včera

Už včera dostaly podzimní Creators Update konzole Xbox One. Dočkaly se přepracované domovské obrazovky, na které si budou hráči moci připínat tzv. bloky zobrazující aktivitu spoluhráčů, vlastní herní úspěchy, apod. Domovská obrazovka dostala moderní Fluent Design, uživatel si také bude moci vybrat mezi tmavým a světlým tématem. Vylepšena byla i guide, např. o funkci Přátelé ve hře, která informuje o lidech, kteří zrovna hrají stejnou hru. Na další novinky v Creators Updatu pro Xbox One se můžete podívat v následujícím videu.

Xbox Update, October 2017

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments