Sledujte nás na YouTube

Microsoft naděloval: Cestující na lince z Londýna do Bostonu navštívil během letu Santa Claus

Pasažéři, kteří si pro svou cestu z Londýna do Bostonu vybrali dne 21. prosince aerolinky Virgin Atlantic, se dočkali velmi příjemného překvapení. Při nástupu byli obdarováni osmipalcovými tablety Linx s Windows 8.1. Na nich byla předinstalována aplikace vyvinutá Microsoftem a Severoamerickým velitelstvím protivzdušené obrany, pomocí níž bylo možné sledovat cestu Santy Clause.

 

Ten se neustále přibližoval k letadlu a při průletu nad územím Grónska byl díky projekcím na strop letadla vytvořen dojem, že na něm Santa přistál a to včetně své flotily sobů. Ten následně vstoupil dovnitř a během letu podával různá hlášení, potažmo odpovídal na zprávy, které mu byly zaslány ze získaných tabletů a fotil se s přítomnými dětmi. Nechyběla ani možnost účastnit se soutěží a odnést si ještě další zařízení. Jak celá akce vypadala, si můžete prohlédnout na videu níže.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

8 komentářů

 1. M6HE (neregistrovaný)

  toto sa MS fakt podarilo :)

  • Bublina (neregistrovaný)

   Poslední dobou MS docela jede a daří se mu dost věcí. Hromada aktualizací WP v rychlém sledu, Cortana, ten smart náramek, obrovský náskok v Cloudu, slušné ekonomické výsledky,… Microsoft do toho docela šlape. Jako by chytil druhý dech.

 2. miki (neregistrovaný)

  Moc hezky vymyšlené! Hezky Virgin + MS.

 3. htcjirka (neregistrovaný)

  Tak tohle se opravdu MS povedlo, výborný nápad, ještě lepší realizace :-)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *