Domů » Bleskovky » Microsoft naděloval: Cestující na lince z Londýna do Bostonu navštívil během letu Santa Claus

Microsoft naděloval: Cestující na lince z Londýna do Bostonu navštívil během letu Santa Claus

Pasažéři, kteří si pro svou cestu z Londýna do Bostonu vybrali dne 21. prosince aerolinky Virgin Atlantic, se dočkali velmi příjemného překvapení. Při nástupu byli obdarováni osmipalcovými tablety Linx s Windows 8.1. Na nich byla předinstalována aplikace vyvinutá Microsoftem a Severoamerickým velitelstvím protivzdušené obrany, pomocí níž bylo možné sledovat cestu Santy Clause.

 

Ten se neustále přibližoval k letadlu a při průletu nad územím Grónska byl díky projekcím na strop letadla vytvořen dojem, že na něm Santa přistál a to včetně své flotily sobů. Ten následně vstoupil dovnitř a během letu podával různá hlášení, potažmo odpovídal na zprávy, které mu byly zaslány ze získaných tabletů a fotil se s přítomnými dětmi. Nechyběla ani možnost účastnit se soutěží a odnést si ještě další zařízení. Jak celá akce vypadala, si můžete prohlédnout na videu níže.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

8 komentářů

  1. toto sa MS fakt podarilo :)

    • Bublina (neregistrovaný)

      Poslední dobou MS docela jede a daří se mu dost věcí. Hromada aktualizací WP v rychlém sledu, Cortana, ten smart náramek, obrovský náskok v Cloudu, slušné ekonomické výsledky,… Microsoft do toho docela šlape. Jako by chytil druhý dech.

  2. miki (neregistrovaný)

    Moc hezky vymyšlené! Hezky Virgin + MS.

  3. Tak tohle se opravdu MS povedlo, výborný nápad, ještě lepší realizace :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).