Domů » Bleskovky » Microsoft Lumia 850 s 5,7″ Full HD displejem pózuje na nových fotografiích

Microsoft Lumia 850 s 5,7″ Full HD displejem pózuje na nových fotografiích

Před několika dny jsme tu měli neoficiální rendery dosud nepředstavené Lumie, údajně modelu 850 (více informací), nyní se k nám dostávají první živé snímky tohoto telefonu. Design a rozmístění prvků se u obou zdrojů shodují, u nově zveřejněných obrázků máme navíc první náznak specifikací, i když prozatím s otazníky.

  

Telefon má být zřejmě skutečně Lumií 850, avšak podle velikosti bychom spíše tipovali verzi XL. Zařízení má totiž dostat 5,7″ Full HD displej, čemuž ostatně odpovídají i rozměry 55,9 × 77,23 × 6,92 mm. Na výšce se telefonu se ale dalo ještě zapracovat, prázdná brada je poměrně široká. Potěší ale kovový rámeček, který celé zařízení obepíná.

  

Telefon má být zřejmě specialistou na pořizování selfies, neboť fotoaparát nad displejem má být doplněn o přisvětlovací LED diodu. V útrobách telefonu má tepat čipset Qualcomm Snapdragon 617.

     

I když se snímky zdají poměrně věrohodné, stejně jako zdroj, který zveřejnil předchozí rendery, stále nevíme, zda se jedná opravdu o připravované zařízení, nebo pouze prototyp, který se v prodeji nikdy neukáže. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments