Sledujte nás na YouTube

Microsoft inovoval úložiště SkyDrive, chystá se aplikace pro Android

K novému vzhledu SkyDrive, který funguje od včerejších večerních hodin, Microsoft oznámil, že do konce tohoto měsíce bude dostupný i klient pro zařízení s operačním systémem Android. Prozatím si jeho vzhled můžete prohlédnout na přiložených screenshotech. Klient by měl umět procházet vaše SkyDrive úložiště, otevírat soubory a též je na něj ukládat i z aplikací výrobců třetích stran.

 

Aplikace pro operační systémy Windows a Mac OS X se dočkaly mnoha vylepšení a oprav, například rychlejšího hromadného nahrávání fotografií a obecně rychlejší synchronizace.  

Vylepšení doznala i vývojářská platforma SkyDrive API, jež nyní umožňuje úplnou kontrolu nad rozlišením nahrávaných fotografií ve webových a mobilních aplikacích a také možnost přidání otevírání a ukládání na SkyDrive do kterékoli webové stránky doplněním několika řádků v JavaScriptu.

Tato zpráva byla odeslána prostřednictvím formuláře pro uživatelské bleskovky. Pojďte s námi tvořit SmartManii a zapojte se také.

Petulinek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *