Microsoft Flight Simulator dostává bezplatnou aktualizaci, která potěší fanoušky filmu Top Gun

microsoft flight simulator 2

Pokračování ikonického filmu Top Gun s podtitulem Maverick je v kinech už nějaký ten pátek (ČSFD: 90 %) a ti šťastnější, kteří mohli dovádění nestárnoucího Toma Cruise vidět na stříbrném plátně, jen pějí ódy. Ačkoli si většina z nich ve stíhacím letounu pravděpodobně nezalétá, jedna možnost, jak se tomu alespoň přiblížit z pohodlí domova, je sáhnout po videohře. A v rámci leteckých simulátorů patří Microsoft Flight Simulator ke špičce.

Microsoft Flight Simulator – Top Gun: Maverick Expansion – Available Now

Fanoušci filmu a létání mohou přivítat aktualizaci, jež se mezi hráče bezplatně šíří už od středy a která pořádně otestuje jejich letecké schopnosti. Obsahuje speciální lak pro F/A-18E Super Hornet, tři tréninkové mise s tímto letounem a také jednu misi, ve které budou mít za úkol se stíhačkou přistát za velmi specifických podmínek. Kromě tréninku je k dispozici také pět náročných výzev, mezi které patří například úkol dosáhnout rychlosti Mach 10 či dostat se až do stratosféry.

microsoft flight simulator 1
Aktualizace přinášející tematický obsah z filmu Top Gun: Maverick je k dispozici zdarma

Je jisté, že nový přídavek pořádně provětrá křídla ikonické stíhačky a důkladně prověří letecké schopnosti nejednoho virtuálního pilota. Balíček inspirovaný filmem Top Gun: Maverick pro hru Microsoft Flight Simulator je k dispozici zdarma pro platformy Xbox Series X/S, Xbox Cloud Gaming a osobní počítače.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku