Domů » Bleskovky » Microsoft Edge bude podporovat doplňky i na smartphonech s Windows 10 Mobile

Microsoft Edge bude podporovat doplňky i na smartphonech s Windows 10 Mobile

Červencový update systému Windows 10 pro počítače a tablety přinese spoustu změn, přičemž jednou z mnoha je podpora rozšíření v internetovém prohlížeči Microsoft Edge. Tato novinka se však neomezí pouze na počítačová Windows 10, ale přistane i na smartphonech s mobilními desítkami.

microsoft edge

Doplňky pro mobilní Edge potvrzuje roadmapa na stránce Microsoftu, kde je aktuálně tato položka označena štítkem „Ve vývoji“. Dá se tedy očekávat, že nebude dostupná s letním updatem, ale někdy později, pokud se tedy v Redmondu do té doby nerozhodnou jinak.

adblock

Mezitím se velmi pomalu plní databáze doplňků pro počítačový a tabletový Microsoft Edge, v minulém týdnu do něj přibyly populární blokátory reklam AdBlock a AdBlock Plus. Insideři si je mohou stáhnout ze Store pomocí následujících odkazů.

AdBlock
AdBlock
Autor: ‪BetaFish‬
Cena: Kostenlos
Adblock Plus (Beta)
Adblock Plus (Beta)
Autor: ‪eyeo GmbH‬
Cena: Kostenlos

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments