Microsoft chystá nadupanou herní přehlídku. Budoucnost hraní na PC a Xboxu poodhalí v červnu

Xbox Showcase 2022 FINAL

Ani letos v létě hráči nepřijdou o tradiční herní přehlídku od Microsoftu. Tiskovka s názvem Xbox & Bethesda Games Showcase se uskuteční 12. června v 19 hodin našeho času a jak už samotný název napovídá, fanoušci se mohou těšit na ukázky chystaných titulů od interních týmů z Xbox Game Studios a Bethesdy, ale chybět nebudou ani novinky od vývojářů třetích stran z celého světa.

Microsoft v blogovém příspěvku láká na prezentaci rozmanité plejády her, které v současnosti vznikají pro Xbox a PC. Dle očekávání dojde také na odhalení nových přírůstků pro předplatitelskou službu Game Pass. Konkrétnější obsah online přehlídky pochopitelně zůstává v tajnosti, téměř s jistotou však lze očekávat podrobnosti o vesmírném RPG Starfield či kooperační střílečce RedFall.playstation plusNepřehlédněte

Přepracované PlayStation Plus má české ceny! Nejvyšší tarif vyjde na 3 120 Kč

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku