Domů » Bleskovky » Microsoft chtěl včera přistát na Měsíci, ale neuspěl. Takto to mělo vypadat

Microsoft chtěl včera přistát na Měsíci, ale neuspěl. Takto to mělo vypadat

Včera byla zahájena vývojářská konference Microsoft Build, avšak začátek úvodní keynote byl významně ovlivněn demo efektem. Ještě před vystoupením ředitele Satya Nadelly chtěl Microsoft připomenout 50. výročí úspěchu kosmického letu Apollo 11 a s pomocí Hololens 2 zprostředkovat přistání na Měsíci přímo na pódiu. Kvůli technickým potížím se tento úvod vůbec neodehrál, naštěstí se však dochovalo video ze zkoušky, takže si můžeme ukázat, jak to mělo vypadat.

Apollo 11 HoloLens 2 Demo | Microsoft Build 2019 | Unreal Engine

Ukázku, na které jsou vyzdvihovány schopnosti Hololens 2 a Unreal Enginu, komentují historik a vědecký novinář Andrew Chaikin, a expert přes vizuální efekty ve společnosti Industrial Light and Magic John Knoll.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Doporučuju dát do youtube „Dark Forces Unreal Engine“

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).