Domů » Bleskovky » Microsoft Band 2 má být představen ještě letos

Microsoft Band 2 má být představen ještě letos

Microsoftu se v poslední době daří překvapovat veřejnost nečekanými hardwarovými produkty, letos v lednu nečekaně představil brýle pro virtuální realitu Hololens či prezentační „televizor“ Surface Hub, loni to byl například náramek Microsoft Band. Ten jsme měli možnost otestovat, v naší recenzi jste si však mohli přečíst o jistých úskalích tohoto produktu, který v nás zanechal spíše dojem testovacího vzorku pro průzkum trhu. Microsoft naštěstí nehodil svůj náramek do žita, několikrát jej aktualizoval a údajně se chystá ještě letos představit jeho nástupce.

  

Druhá generace se podle serveru WinFuture.de testuje za zavřenými dveřmi v Microsoftu, přičemž produkt se má aktuálně nacházet v pokročilé fázi. Doufáme, že se v Redmondu poučili z chyb první generace a na základě zpětné vazby uživatelů zlepší použitelnost nového modelu. Velkou otázkou je, zda bude nový náramek poháněn stejnou platformou jako jeho předchůdce, nebo se sveze společně s ostatními produkty na vlně Windows 10. Podle WinFuture.de má být Microsoft Band 2 představen ještě v letošním roce. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Nemilá zpráva pro někoho, kdo si právě objednal současnou verzi.

  • Co potom keď si objednáš Auto.

  • Martin Alexandr

   Ještě že jsem počkal a nekoupil prvni generaci, ale uvidíme co nového a lepšího přinese

  • lerion (neregistrovaný)

   Koupil jsem si první generaci a jsem velmi spokojen. Pokud bude druhá generace opravdu vylepšením, jdu do ní.

  • Co je to za blbost? Takže ten, co si koupil třeba Samsung Galaxy 6 Edge za 30 000 se bude hrozně divit, že příští rok vyjde SG7 a že mohl rok počkat. A tak dále a tak dále a tak dále…

  • No mal na mysli skôr že si objednáš nap SGS6 a za týždeň prestavia new model.

  • lerion (neregistrovaný)

   A oni za týden budou představovat MS Band?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).