Domů » Bleskovky » Microsoft aktualizoval Outlook: Přináší nové barevné ciferníky na Android Wear

Microsoft aktualizoval Outlook: Přináší nové barevné ciferníky na Android Wear

Redmontský gigant aktualizoval aplikaci Outlook pro platformu Android Wear, jejíž součástí jsou mimo oprav drobných chyb i nové barevné ciferníky, které mají zatraktivnit používání tohoto e-mailového klienta na nositelné elektronice.

Jedním z hlavních rysů jsou nové značky po okrajích číselníku, které uživateli označují odpovídající události v kalandáři. Ciferník se navíc dokáže zabarvit podle aktuálně zvoleného kalendáře a svému uživateli zobrazit nastávající událost v příštích 12 hodinách přímo pod zobrazením času. Stačí tedy jen letmý pohled na hodinky a hned budete vědět, co vás čeká.

microsoft_outlook_face

V případě, že nemáte nastavenou žádnou událost, vám ciferník bude zobrazovat počet nepřečtených e-mailů i s informací od jakého odesílatele e-mail pochází. Aplikace nabídne možnost rychlé odpovědi s přednastaveným textem nebo můžete použít funkci diktování hlasem. Dále jsou zde možnosti rychlé archivace, nastavení příslušné vlajky a rychlé odstranění došlé pošty. Barvičky jsou plně ve vaší režii a ciferník si můžete přizpůsobovat podle libosti.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

Diskuze k článku

  1. jakub (neregistrovaný)

    Zajimalo by me, zda takovahle aplikace na hodinky umi zobrazovat taky udalosti z Outlooku na PC a Gmailu. Nedavno jsem hledal jak si propojit Outlook s Gmailem, protože mi neslo nastavit stahovani kalendare z Gmailu do Outlooku, az jsem pak na to nasel aplikaci EVO Collaborator, která to umi. Zajimalo by me, zda to na hodinkách funguje stejne.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).