Domů » Bleskovky » Microsoft aktualizoval Outlook: Přináší nové barevné ciferníky na Android Wear

Microsoft aktualizoval Outlook: Přináší nové barevné ciferníky na Android Wear

Redmontský gigant aktualizoval aplikaci Outlook pro platformu Android Wear, jejíž součástí jsou mimo oprav drobných chyb i nové barevné ciferníky, které mají zatraktivnit používání tohoto e-mailového klienta na nositelné elektronice.

Jedním z hlavních rysů jsou nové značky po okrajích číselníku, které uživateli označují odpovídající události v kalandáři. Ciferník se navíc dokáže zabarvit podle aktuálně zvoleného kalendáře a svému uživateli zobrazit nastávající událost v příštích 12 hodinách přímo pod zobrazením času. Stačí tedy jen letmý pohled na hodinky a hned budete vědět, co vás čeká.

microsoft_outlook_face

V případě, že nemáte nastavenou žádnou událost, vám ciferník bude zobrazovat počet nepřečtených e-mailů i s informací od jakého odesílatele e-mail pochází. Aplikace nabídne možnost rychlé odpovědi s přednastaveným textem nebo můžete použít funkci diktování hlasem. Dále jsou zde možnosti rychlé archivace, nastavení příslušné vlajky a rychlé odstranění došlé pošty. Barvičky jsou plně ve vaší režii a ciferník si můžete přizpůsobovat podle libosti.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

Jeden komentář

  1. jakub (neregistrovaný)

    Zajimalo by me, zda takovahle aplikace na hodinky umi zobrazovat taky udalosti z Outlooku na PC a Gmailu. Nedavno jsem hledal jak si propojit Outlook s Gmailem, protože mi neslo nastavit stahovani kalendare z Gmailu do Outlooku, az jsem pak na to nasel aplikaci EVO Collaborator, která to umi. Zajimalo by me, zda to na hodinkách funguje stejne.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *