Domů » Bleskovky » Microsoft 365 pro běžné spotřebitele dorazí na jaře. Co bude předplatné obsahovat?

Microsoft 365 pro běžné spotřebitele dorazí na jaře. Co bude předplatné obsahovat?

Služba Microsoft 365 je v současné době prezentována jako inteligentní řešení pro firmy a školy, které v rámci jednoho předplatného získají licenci na systém Windows 10, kancelářský balík Office 365, a několik dalších funkcí a služeb v balíku Enterprise mobility + Security. Ředitel Microsoftu Satya Nadella nicméně na začátku letošního roku oznámil, že v Redmondu připravují i verzi pro běžné spotřebitele; podle nejnovějších informací by měla být spuštěna už na jaře příštího roku.

Office 365 a pár věcí navíc

Analytička Mary Jo Foley ze serveru ZDNet tvrdí, že chystaný produkt bude mít pravděpodobně název Microsoft 365 Life, a bude se jednat o přebrandovaný balík Office 365. Uživatel tak bude mít nadále přístup k aktuálním verzím balíku Office, 1TB prostor na OneDrive, apod. Oproti Microsoft 365 pro podniky bude chybět předplatné Windows 10, naopak má přibýt aplikace Teams for Life, tedy spotřebitelská verze Teams. Hovoří se také o integrovaném správci hesel.

Cena předplatného Microsoft 365 by měla být stejná jako v případě Office 365, a to jak ve verzi pro jednotlivce, tak pro domácnosti.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments