Domů » Bleskovky » Michael Bay: Slavnému režisérovi při prezentaci nových TV od Samsungu došla slova (video)

Michael Bay: Slavnému režisérovi při prezentaci nových TV od Samsungu došla slova (video)

Samsung svou konferenci na letošním CESu tradičně pojal ve velkém stylu. Na představení nových televizorů se zakřiveným displejem si dokonce pozval světoznámého režiséra Michaela Baye, který stojí například za filmy Mizerové, Skála, Armageddon, Pearl Harbor, Transformers, nicméně Michael situaci na pódiu nezvládl úplně dobře a během prezentace odešel.

Michael Bay CES meltdown

Michael na hlavní stage vydržel něco přes minutu a následně se omluvil a zmizel zpět do zákulisí. Na vině podle jeho slov mělo být čtecí zařízení a částečně také zapůsobil stres.

Doplnění: Michael se následně k celému incidentu stručně vyjádřil na svém blogu. „Málokdy propůjčím své jméno nějakému produktu, nicméně nové TV od Samsungu jsou opravdu úžasné. Omlouvám se, popletl jsem úvodní řeč a pak jsem se ztratil v nápovědě čtecího zařízení, proto jsem raději odešel. Živá vystoupení prostě nejsou moje parketa,” napsal Michael.

Tuhle zprávu prosím berte na odlehčenou mezi záplavou všech těch technologických novinek z Las Vegas.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. Ona s tiskovka Samsungu vubec povedla:-)

 2. No a podobně zmateně navrhují kluci svoje produkty :D

 3. quentin (neregistrovaný)

  jakej pán, takovej krám – ony i ty jeho filmy jsou jako velká bublina, která po pár minutách praskne :))

 4. Martin (neregistrovaný)

  Kriste pane, Samsung mu zaplatil určitě milion dolarů (jen hádám), aby tam odříkal 20 vět o televizi, kterou nejspíš poprvé viděl až na tom představení, o tom, jak je tato televize super. A on se neobtěžuje naučit se to za ty snadno vidělaný prachy ani nazpaměť, takže když se pak podělá čtecí zařízení, je z toho úplně nahranej. Řekl bych, že jak potom odcházel, že měl dost na krajíčku. S takovýma lidma člověk vážně nemůže mít žádný soucit. A na trému před publikem bych to nesváděl – u normálního člověka je to pochopitelné, ale tato holywood star těchto vystoupení před lidmi zažila spousty a spousty. Prostě se nenaučil text a nevěděl pak, co tam má o té televizi říkat.

  • luke (neregistrovaný)

   Jsi zavistivy blb. I hollywoodsky reziser muze se muze ocitnout v situaci, kdy bude nervove v kyblu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).