Domů » Bleskovky » Michael Bay: Slavnému režisérovi při prezentaci nových TV od Samsungu došla slova (video)

Michael Bay: Slavnému režisérovi při prezentaci nových TV od Samsungu došla slova (video)

Samsung svou konferenci na letošním CESu tradičně pojal ve velkém stylu. Na představení nových televizorů se zakřiveným displejem si dokonce pozval světoznámého režiséra Michaela Baye, který stojí například za filmy Mizerové, Skála, Armageddon, Pearl Harbor, Transformers, nicméně Michael situaci na pódiu nezvládl úplně dobře a během prezentace odešel.

Michael na hlavní stage vydržel něco přes minutu a následně se omluvil a zmizel zpět do zákulisí. Na vině podle jeho slov mělo být čtecí zařízení a částečně také zapůsobil stres.

Doplnění: Michael se následně k celému incidentu stručně vyjádřil na svém blogu. „Málokdy propůjčím své jméno nějakému produktu, nicméně nové TV od Samsungu jsou opravdu úžasné. Omlouvám se, popletl jsem úvodní řeč a pak jsem se ztratil v nápovědě čtecího zařízení, proto jsem raději odešel. Živá vystoupení prostě nejsou moje parketa,” napsal Michael.

Tuhle zprávu prosím berte na odlehčenou mezi záplavou všech těch technologických novinek z Las Vegas.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments