Domů » Bleskovky » Mi Band 6 trhá rekordy. Xiaomi už dodalo přes 3 miliony kusů

Mi Band 6 trhá rekordy. Xiaomi už dodalo přes 3 miliony kusů

Řadu fitness náramků Mi Band od čínské firmy Xiaomi asi není potřeba dopodrobna představovat. Cenově dostupné chytré náramky jsou jedním z nejoblíbenějších produktů značky, o čemž svědčí i úspěch nejnovější verze s názvem Mi Band 6. Ten u nás v recenzi dopadl velmi dobře, jeho globálnímu úspěchu se tedy příliš nedivíme.

Xiaomi Mi Band 6 recenze
Xiaomi Mi Band 6

Zatímco zakladatel a generální ředitel Xiaomi Lei Jun minulý měsíc oznámil, že čínská značka dodala na trh přes milion kusů Mi Bandu 6, tentokrát vystoupil s prohlášením viceprezident společnosti Zeng Xuezhong. Kdo by čekal další milion, ten by se spletl – Xiaomi dodalo na trh již více než 3 miliony chytrých náramků Mi Band 6, což je bezesporu velký úspěch. Nutno však podotknout, že se nejedná o prodeje, které budou reálně nižší.

Xiaomi Mi Band 6 recenze
Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi Mi Band 6 se oproti předchůdci pyšní větším displejem, měřením okysličení krve či ovládáním gesty. Za cenu 1 190 korun se jedná o jeden z nejlepších chytrých náramků na trhu.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).