Sledujte nás na YouTube

Meteor Cards: Klasická karetní hra Prší pro Windows Phone

Ve Windows Phone Marketplace je k dispozici další česká hra – Meteo Cards. Jedná se o variaci na karetní hru Prší (uno). Trial verzi bohužel autor neposkytuje, plná vás přijde na přijatelných 21 Kč.

– odkaz na Marketplacediskuze ve fóru

Jak hrát? Na začátku hry se rozdají karty, každému hráči 4. Hráč musí odhazovat karty podle barvy (je zde pouze 5 karet každá jiné barvy); hráč si může každé kolo sejmnout 1 kartu – pokud se zbaví všech karet vyhrál, pokud se zbaví všech karet protivník, vyhrál on. Ve hře je 5 karet, ty musíte dávat na sebe podle barev, každý hráč může každé kolo odhodit pouze jednu kartu, výjímkou je joker (žolík), kterého můžete dát na jakoukoli kartu, ale ne naopak.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. htcjirka (neregistrovaný)

    Jsem jediny komu to prijde designove odporne?Prominte me to..nechci nekoho urazit.

  2. p.a.Ť.o (neregistrovaný)

    Odporné je asi silné slovo, ale tak nějak mě ten vzhled odrazuje od koupě. Navíc, mariášové karty jsou mariášové karty…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *