Domů » Bleskovky » Meteor Cards: Klasická karetní hra Prší pro Windows Phone

Meteor Cards: Klasická karetní hra Prší pro Windows Phone

Ve Windows Phone Marketplace je k dispozici další česká hra – Meteo Cards. Jedná se o variaci na karetní hru Prší (uno). Trial verzi bohužel autor neposkytuje, plná vás přijde na přijatelných 21 Kč.

– odkaz na Marketplacediskuze ve fóru

Jak hrát? Na začátku hry se rozdají karty, každému hráči 4. Hráč musí odhazovat karty podle barvy (je zde pouze 5 karet každá jiné barvy); hráč si může každé kolo sejmnout 1 kartu – pokud se zbaví všech karet vyhrál, pokud se zbaví všech karet protivník, vyhrál on. Ve hře je 5 karet, ty musíte dávat na sebe podle barev, každý hráč může každé kolo odhodit pouze jednu kartu, výjímkou je joker (žolík), kterého můžete dát na jakoukoli kartu, ale ne naopak.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Jsem jediny komu to prijde designove odporne?Prominte me to..nechci nekoho urazit.

  2. p.a.Ť.o (neregistrovaný)

    Odporné je asi silné slovo, ale tak nějak mě ten vzhled odrazuje od koupě. Navíc, mariášové karty jsou mariášové karty…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).