Domů » Bleskovky » Meizu vstupuje na český trh, model MX3 se bude prodávat pod 8 000 Kč

Meizu vstupuje na český trh, model MX3 se bude prodávat pod 8 000 Kč

Telefony čínské značky Meizu bodují u zákazníků především svým designem a skvělým poměrem cena/výkon, oblíbené jsou také díky jednoduchému a intuitivnímu ovládáním uživatelské nadstavby Flyme OS 3.0 operačního systému Android. Počínaje dnešním dnem je model Meizu MX3, který jsme pro vás recenzovali na konci loňského roku, v prodeji exkluzivně v obchodní síti O2 a zákazníky potěší zaváděcí cenou 7 995 Kč.

 

Značka Meizu je dle prodejních statistik za 1. čtvrtletí roku 2014 jedním z největších výrobců mobilních telefonů v Číně. Výhradním dovozcem produktů Meizu na český trh je společnost TCCM.

Graf ceny produktu Meizu MX3 poskytuje Heureka.cz

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentáře

  1. uni (neregistrovaný)

    Jste si jisti tím rozlišením displeje? Min. FullHD značí jasně daný parametr, tedy 1080×1920, cokoli jiného již není FullHD. A i ty hodnoty samotné jsou podivné. Není tam např. nesmysl s odečtením px spodní syst. lišty?

    A to TFT LCD, fakt to musí být? TFT je jen součást každého displeje, vůbec nic to nevypovídá. Např. typu matrice nebo zadním panelu.

  2. babe (neregistrovaný)

    Mají to tu správně, je to opravdu 1800×1080, jiné aspect ratio – 15:9 oproti klasickýmu 16:9 :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *