Sledujte nás na YouTube

Meizu se daří, v březnu společnost prodala 2 miliony telefonů

Čínský výrobce chytrých telefonů Meizu oznámil, že se mu za měsíc březen podařilo prodat okolo dvou milionů zařízení. Prodejní čísla společnosti neustále rostou, v prosinci 2014 výrobce prodal jeden milion zařízení, v lednu 2015 to bylo již 1,5 milionu zařízení.


Smartphone Meizu MX4 je považován za zdařilý klon iPhonu s Androidem (recenze)

Li Nan, vicepresident společnosti pro marketing a prodej, v únoru prohlásil, že Meizu má potenciál prodat za celý rok až 20 milionů zařízení. Také však poznamenal, že to není cíl, na který by se společnost soustředila a chtěla jej dosáhnout za každou cenu.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *