Meizu Pro 6 vyráží do boje. Nabídne 8jádrový procesor, 6 GB RAM a obří displej

Připravovaný smartphone od čínské společnosti Meizu dělá v posledních měsících značný rozruch. Nejenže postupem času uniká stále více fotografií prozrazující jeho finální podobu, ale na svět se klubou i informace o specifikacích, které se jen tak nevidí.

Na nově zveřejněné fotografii vidíte celá záda telefonu, která toho sice moc neprozrazují, ale základní představu o výsledné podobě každý dostane. Design je méně nápadný a dalo by se říci, že míří spíše k manažerskému stylu. Nic nového pod sluncem.

Nový model Meizu Pro 6 bude disponovat obří 5,7palcovou Super AMOLED obrazovkou s Quad HD rozlišením, i když některé zdroje hovoří „jen“ o přítomnosti Full HD panelu. Do poslední chvíle se zdálo, že Meizu do své nové vlajkové lodi umístí 10jádrový procesor Helio X25, nástupce úspěšného modelu X20. Poslední zprávy však hovoří o 8jádrovém Exynosu 8890 od společnosti Samsung.

Důležitější je ale fakt, že do telefonu s největší pravděpodobností zavítá úctyhodných 6 GB paměti RAM. Existuje ale i šance, že Meizu Pro 6 přijde v levnější variantě se 4 GB RAM. Co se ostatních parametrů týče, o výdrž by se měla postarat baterie o kapacitě 3 500 mAh a o ostré snímky zase 21Mpx fotoaparát.

Meizu-Pro-6-April-13-event-teaser

Všem dohadům o specifikacích učiní přítrž oficiální představení telefonu, které je plánováno na 13. dubna v Pekingu.

Autor článku
Xaver Jandura
Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku