Domů » Bleskovky » Meizu představí 27. ledna „šťastnou trojku“: Dočkáme se MX4 s Ubuntu?

Meizu představí 27. ledna „šťastnou trojku“: Dočkáme se MX4 s Ubuntu?

Zatímco počátek letošního ledna se nesl ve znamení veletrhu CES, novinky druhé poloviny měsíce zajistí čínští výrobci. Již tento týden budou odhaleny novinky od společností Oppo a Xiaomi, 27. ledna je bude následovat Meizu.

  

Pozvánka je tvořena třemi barvami, text zve na a šťastnou trojku nebo trojici štěstí. Zda čínský výrobce představí tři telefony nebo je symbolika někde jinde, si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Proslýchá se, že by mohl být představen očekávaný telefon MX4 poháněný systémem Ubuntu.

   

Pokud se tak nestane, přijde zřejmě nějaké méně vybavené zařízení, neboť vlajková loď Meizu MX4 Pro byla představena teprve nedávno.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Grom51 (neregistrovaný)

    ve hře je i Meizu M1 mini

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).